Grafik Tasarım

Grafik tasarımı sizin dış dünyadaki en önemli temsilcinizdir. Grafik tasarımla herhangi bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak yapılan logo, afiş, billboard, kitap, dergi, animasyon, film tasarımı, ambalaj tasarımlarıyla yazılı, görsel, interaktif mecralarda kendinizi temsil edersiniz.

Sizde grafik tasarımı yaptırmak ve tasarım fiyatları ve daha fazlasını aradıysanız doğru yerdesiniz. Tasarım fiyatları ve teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

grafik

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, kurumun kendini görsel öğelerle somutlaştırarak topluma tanıtması, imaj oluşturması açısından ve markalaşma için önemli bir kavramdır.

Günümüzün rekabet dünyasında markaların fark edilebilmesi, diğerlerinden ayırt edilebilmesi önemlidir. Bu da kurum kimliğinden diğer bir ifadeyle kurumsal kimlikten geçer. Kurum kimliğinde renk tasarımından logoya kadar her şeyin özenle ve bir kültür çerçevesinde oluşturulması gerekir. Bütün bunlar kurumu yansıtacak bir biçimde olmalıdır.

KURUMSAL

Matbaa Hizmetleri

Matbaa’nın ilk aşaması tasarımdır, tasarımın başarılı olması işin akışını olumlu etkiler. Tasarım konusunda ekibin profesyonel olması üretim sürecinde oluşabilecek problemleri ortadan kaldırmaktadır. Matbaa farklı teknolojilerin bir araya gelmesi ile oluşan bir sistemler bütünüdür.

Matbaa aşamaları üç kısımdan oluşur. Baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası, bu süreçler profesyonel ekibimiz tarafından etkin bir şekilde yönetilmektedir. Agena olarak baskı teknikleri konusunda en iyi hizmeti veriyoruz.

matbaa

Dijital Pazarlama

Dijital reklam tamamen profesyonel ellerde etkili olabilecek bir reklam modelidir. Minumum bütçe ile maksimum hedef kitleye ve en önemlisi doğru hedef kitleye ulaşmak ancak doğru bir reklam çalışması ile mümkündür.  Oluşturulan reklamlarda görsel seçimi, ilgi çekici bir metin, markaya göre etkili hedef kitle vb. unsurların hepsi birbirini destekleyen detaylardır. Hepsi bir bütündür ve kusursuz reklamlar için  her detay çok önemlidir. Dijital pazarlamayı sadece satış odaklı da düşünmemek gerekir. Belirlenen hedefler doğrultusunda müşteri ağınızı genişletebilir, müşteri memnuniyetinizi ve marka prestijinizi de arttırabilirsiniz.
dijital

İlan Tasarımı

İlan Tasarımları reklamcılık faaliyetleri başladığından bu yana kullanılan bir reklam aracı olduğundan dolayı müşteriler tarafından diğer reklam araçlarına nazaran yadırganmayan bir tanıtım yöntemidir. Bundan dolayı işletmelerin yapmış olduğu ilanı reklamları diğer reklam türlerinden daha başarılı sonuçların alınmasında oldukça etkili olmaktadır.
İlanının en önemli özelliği yerel işletmelere sağladığı katkılardır. Yerel işletme sahipleri el ilanı reklamlarından daha kısa sürede anlık olarak sonuçlar alabilmektedir. Bu yüzden bu reklam türü işletmeler için vazgeçilmezidir.
İLAN

Ambalaj Ürünler

Kurumların en önemli reklam kaynakalarından biri olan gıda ambalaj tasarımları, şirketlerin daha profesyonel ve bilgili görünmesini sağlar.

Tüm stüdyo çalışmalarımızda mutlaka global trendleri takip ediyor ve buradan inovatif sonuçlar çıkarmaya yönelik atölye çalışmaları yapıyoruz. Ürün elbette ki önemli bizim için ama o ürünü doğru tanımlayan ve efektif kullanıma sunan ambalaj da en az ürün kadar önemlidir.

Agena olarak ambalaj tasarımlarındaki deneyimlerimizi ve yeni ürünlerinize yönelik stüdyo çalışmalarımızı sunmaktan keyif duyar ve her zaman sizleri beklediğimizi vurgulamak isteriz.

ambalaj

Organizasyon

Tam hizmet Ajans olarak, tüm çalışmalarını ve stant çalışmalarınızı kurumsal çözüm ortağı firmalarımızla sorunsuz üretebiliyoruz.

Tasarım aşamasından kurulumuna kadar fuar stantlarınızı ve outdoor reklam materyalinizi tasarlayıp uygulayabiliriz.

organizsayon

Prodüksiyon Hizmetleri

Markanız için tüm kreatif tasarım hizmetlerini yaratıcı ve profesyonel bir bakış açısıyla ele alıyoruz. Markanızın kreatif  gözü olmayı hedefliyoruz.

video